O NÁS
O NÁS

 

Vyrábíme hmoždinky, přítlačné talířky TIT průměru 40mm a 60mm. V roce 2015 jsme zahájili výrobu a distribuci frézek na polystyren ve dvou průměrech 65mm a 70mm. Jako doplňkový sortiment nabízíme pro naše zákazníky širokou škálu upevňovacích prvků, spojovacího materiálu, vrtáků, kotev, brusiva a mnoho dalšího.

Ve spolupráci s našimi partnery a výrobci nabízíme také rozvodný elektroinstalační materiál, jako jsou elektroinstalační krabice, svorkovnice, úchytky  a doplňkové výrobky z plastů. Tyto výrobky jsou lisovány na vlastních lisovacích nástrojích a to znamená, že jsme Vám schopni je dodat za velmi zajímavé ceny.

Elektroinstalační výrobky jsou certifikovány Elektrotechnickým zkušebním ústavem Praha, hmoždinky Centrem stavebního inženýrství a. s. Státní zkušebnou Zlín. Výrobky rozvážíme našimi vozidly k odběratelům nebo zasíláme přepravní společností Geis Parcel. Pokud budete mít zájem o naše výrobky, případně o jakékoliv další informace, obraťte se na nás. Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na spolupráci s Vámi.

ODk3YmU3